Сайт учителя фізики Патлай Тетяни Валеріївни

Головна | Реєстрація | Вхід
Середа, 15.05.2024, 18:28
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Block title
Облако Тегів.
кабінет фізики. Контрольна робота цікава фізика інфразвук 7 клас астрономія Астероид: календарний план фізика відкритий урок з фізики. підсумковий урок 10 клас 11 клас. 7клас 8клас 9 клас календарний план з фізики ПЕРЕВЕРНУТЕ НАВЧАННЯ тести з фізики кабінет фізики. критерії оцінювання кабінет фізики.паспорт кабінета гдз 7 кл фізика гдз 8 кл фізика гдз 9 фізика. кабінет фізики. паспорт кабінету 7 клас основи здоровя Основи здоров'я поурочні плани класному керівнику супутник класного керівника 2013-2014 н.р нова програма з фізики лабораторні роботи урок з астрономії аудиокнига фізика 8 кл відео по фізиці відео з фізики Календар учителя на 2013-3014 н.р Презентація відкритий урок 8 клас тематична атестація електронний підручник теплові явища тести з астрономії тематична атестація 7 клас тести 7 клас втома перевтома. надзвичайні ситуації основи здоров’я Календар учителя на 2014-2015 н.р Оновлена програма з трудового навча Шаблон поурочног плану з трудового Методика написання поурочного плану
Категорії розділу
Мої статті [7]
Видатні фізики [0]
Міні-чат
Loading...
Новини освіти
Існування сайту
Block title
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Block title
Головна » Статті » Мої статті

Не перевірили. Журналісти пояснили, чому Стівен Хокінг не отримав Нобелівську премію

Професор Стівен Хокінг, незважаючи на важливість своїх робіт і вплив на теоретичну фізику, так і не отримав Нобелівську премію з фізики.

Можливе пояснення цього полягає в тому, що поки ніхто не зумів підтвердити істинність відкриттів вченого, пише Time.

Нобелівська премія з фізики присуджується "тому, хто зробить найбільш важливе відкриття або винахід в галузі фізики". Правила Нобелівської премії вимагають, щоб значення досягнення було "перевірено часом". На практиці це означає, що розрив між відкриттям і премією, як правило, близько 20 років, а може бути набагато більше.

Теоретичні наукові відкриття повинні підтверджуватися даними спостережень, перш ніж у вченого з'явиться можливість виграти Нобелівську премію. А чорну діру спостерігати досить складно.

Для створення наукового обладнання для тестування подібних теоретичних відкриттів потрібні десятиліття. Наприклад, теорія гравітаційних космічних хвиль Ейнштейна, яку він вперше запропонував в 1920-х роках, була доведена тільки в 2016 році.

Одним з найбільш важливих відкриттів Хокінга є "випромінювання Хокінга", теорія про те, що чорні діри кінець кінцем не повністю чорні, але продукують випромінювання, яке в кінцевому підсумку призводить до їх зникнення. Проблема в тому, що технологія, необхідна для спостереження за цим випромінюванням, займе роки і коштуватиме мільйони, а до тих пір теорія Хокінга не буде перевірена.

Стівен Хокінг помер в середу 14 березня в віці 76 років у себе вдома в Кембриджі. Хокінг помер через ускладнення бічного аміотрофічного склерозу. Видання The Huffington Post повідомило, що Хокінг помер "після ускладнень, викликаних аміотрофічним бічним склерозом, прогресуючим нейродегенеративним захворюванням". Це захворювання було діагностовано у вченого в 1963 році.



Джерело: https://nv.ua/ukr/techno/innovations/chi-ne-perevirili-zhurnalisti-pojasnili-chomu-stiven-khokinh-ne-otrimav-nobelivsku-
Категорія: Мої статті | Додав: tanya (18.03.2018)
Переглядів: 386 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
фотоальбом
Цікава наука
Пошук
Український календ
Українське ділове мовлення. Календар свят
Погода.
Погода
Друзі сайту
Сайт вчителя початкових класів Зозулі О.А. _________________________ Сайт вчителя української мови і літератури Кифорук О.В. _________________________ Сайт вчителя історії Тополі Н.В.

Патлай Тетяна Валеріївна